A véleményem szerint 3-6 havonta érdemes számot vetni, hogy mit sikerült ezen időszak alatt elérnetek, megvalósítanotok!
Mit könyvelhettek el sikerként és mit esetleg kudarcként?
Persze ilyenkor normális esetben az ember mindig többet akar, mint korábban…
De, ehhez a kézzel is fogható sikerhez, bizonyos dolgokat meg kell változtatnotok, vagy nem szabad ismételten elkövetnetek.
Viszont, ha Neked minden flottul megy, és valóban sikeres vagy, akkor ez a levél nem neked szól!
Ne változtass semmit és tedd azt továbbra is, amit eddig csináltál!
Most azokhoz szólunk, akik még nem teljesen elégedettek, nem érték el azt, amit kitűztek célként maguk elé.
Az első alapvető hiba, amit elkövethetsz, avagy mitől nem vagy sikeres?
1) Nélküled nem megy…
Az Elite Way Consulting-ben mindenkinek egy saját kis „Franchise” üzlete van.
Az Elite Way Consulting, mint nagyon sok, más, jól menő cég, megadja a program működtetéshez szükséges minden megadható alap-segítséget,
De az, hogy a Te „üzleted” mitől lesz sikeres, mitől lesz még is más, mint a többi, hasonló üzlet ajánlata, az viszont már csak is a Te személyes ügyfélkezelésedtől, a Te személyes empátia készségedtől, a Te személyes hozzáállásodtól, varázsodtól függ!
Emlékszem, külföldi utazásaink során, többször jártunk úgy, hogy egy étterem elé érve, mindenáron be akartak minket terelni, hogy fogyasszunk náluk.
De tették ezt olyan rámenősen, sokszor erőszakosan, hogy már csak azért sem léptünk be, pedig lehet, hogy egyébként már szívesen ebédeltünk volna.
Tehát:
Mindaddig, amíg Te vadászol a jelöltekre és nem ők Rád, vagyis mindaddig, amíg Te vagy a vadász és nem az áhított vad, addig nem lehetsz sikeres.
Van egy nagyon egyszerű törvényszerűség, amire érdemes mindig emlékezni:
– ” az ember mindig megszerzi, amire szüksége van, és amit akar,
– és tesz érte, hogy megkapja… ha akarja!”
Mindaddig, amíg Te mész az emberek után a kihagyhatatlan ajánlatoddal, addig nem a jelölted az, aki akarja az adott dolgot, hanem Te.
Mindaddig, amíg ez így megy, nem vagy igazi „üzletvezető”!
Hiszen egy üzletbe általában csak azok mennek be, akiknek szüksége van az üzlet által ajánlott termékre, vagy szolgáltatásra.
Érd el, hogy késztetést érezzen valaki a terméked megszerzésére és ezért lépjen be a Te üzletedbe!
Emlékezzünk arra az élet törvényszerűségére, ami már számtalan esetben beigazolódott, hogy “adj, hogy kaphass”!
Tehát, az üzleti ajánlatunkat a potenciális vásárló számára értékes, számára kívánatos csomagolásban kell tudnunk tálalni.
Ha „értékbe csomagolva” ajánljuk fel, amit kínálunk, ha el tudjuk érni, hogy a vevőjelölt akarja, óhajtja az ajánlatunkat, akkor ez fog alapvetően megkülönböztet minket másoktól.